

Радіатор охолодження Mercedes Vito I W638 (96-) (Van Wezel) 30002264
- Готово до відправки
- Код: 64131111985-omg
9 320 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes Vito I W638 (96-) (Van Wezel) 30002264
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002264 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Призначення | Для автомобілів з розширювальним бачком |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 558 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 320 ₴



