

Радіатор охолодження Mercedes W203(C) MT/AT 00-02 (Van Wezel) 30002286
- Готово до відправки
- Код: 4600693046-omg
5 385 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes W203 (C) MT/AT 00-02 (Van Wezel) 30002286
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002286 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 385 ₴



