

Радіатор охолодження Mercedes W211 E-Kl MT/AT 02- (Van Wezel) 30002341
- Готово до відправки
- Код: 46131423113-omg
4 625 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes W211 E-Kl MT/AT 02- (Van Wezel) 30002341
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002341 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 454 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 625 ₴



