

Радіатор охолодження Mercedes Viano/Vito W639 AT 03- (Van Wezel) 30002460
- Готово до відправки
- Код: 46131235345-omg
6 455 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes Viano/Vito W639 AT 03- (Van Wezel) 30002460
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002460 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 645 мм |
| Ширина ядра радіатора | 395 мм |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 455 ₴



