

Радіатор масляний Mercedes Vito/V 2.3TD MT/AT 95- (Van Wezel) 30003294
- Готово до відправки
- Код: 46131272873-omg
1 860 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор оливний Mercedes Vito/V 2.3TD MT/AT 95- (Van Wezel) 30003294
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30003294 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , V-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 165 мм |
| Ширина ядра радіатора | 90 мм |
| Глибина ядра радіатора | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴



