

Радіатор масляний Audi/VW (Van Wezel) 58003082
- Готово до відправки
- Код: 46131235442-omg
1 680 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини Van Wezel виготовлені відповідно до сучасних стандартів якості та призначені для надійного відновлення і обслуговування автомобілів. Продукція бренду відрізняється повною відповідністю оригінальним деталям, що гарантує просте встановлення та тривалий термін служби.
Застосування: широкий асортимент для легкових та комерційних авто європейських і азійських марок.
Характеристики: використання якісних матеріалів, заводська геометрія, сумісність з оригінальними вузлами.
Переваги:
- OEM-якість за доступною ціною
- Повна сумісність з оригінальними кріпленнями
- Стійкість до зношування та навантажень
- Надійність в експлуатації
- Перевірене європейське виробництво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58003082 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 98 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Глибина ядра радіатора | 72 мм |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴



