

Радіатор охолодження MB W124/W201 MT 18/20/23 (Van Wezel) 30002039
- Готово до відправки
- Код: 4600693295-omg
3 350 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB W124/W201 MT 18/20/23 (Van Wezel) 30002039
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002039 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 297 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴



