

Радіатор охолодження Mercedes E-Class W124 E220 (Van Wezel) 30002148
- Готово до відправки
- Код: 64131032579-omg
5 790 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes E-Class W124 E220 (Van Wezel) 30002148
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002148 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 488 мм |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 790 ₴



