

Радіатор охолодження MB W202(C) MT/AT 96- (Van Wezel) 30002174
- Готово до відправки
- Код: 4600693098-omg
4 770 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB W202(C) MT/AT 96- (Van Wezel) 30002174
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002174 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 432 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 770 ₴



