
Радіатор охолодження MB W124 2.5D/3.0D 93-95 (Van Wezel) 30002178
- Готово до відправки
- Код: 4600693300-omg
6 325 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження MB W124 2.5D/3.0D 93-95 (Van Wezel) 30002178
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002178 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 535 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з моделлю | W124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 325 ₴



