

Радіатор охолодження Mercedes CL600/CL55 AMG AT 99- (Van Wezel) 30002311
- Готово до відправки
- Код: 4600693030-omg
7 910 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes CL600/CL55 AMG AT 99- (Van Wezel) 30002311
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002311 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 910 ₴



