

Радіатор охолодження Mercedes Vito/Viano MT 03- (Van Wezel) 30002356
- Готово до відправки
- Код: 6413944719-omg
3 355 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mercedes Vito/Viano MT 03- (Van Wezel) 30002356
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002356 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 355 ₴



