

Радіатор масляний Mercedes Diesel ML/Vito/C/Viano (Van Wezel) 30003376
- Готово до відправки
- Код: 6413944721-omg
1 285 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор оливний Mercedes Diesel ML/Vito/C/Viano (Van Wezel) 30003376
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30003376 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, C-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 142 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴



