

Радіатор масляний Mercedes W202 2.5TD 95-00 (Van Wezel) 30003477
- Готово до відправки
- Код: 6900959461-omg
1 785 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор оливний Mercedes W202 2.5TD 95-00 (Van Wezel) 30003477
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30003477 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 163 мм |
| Ширина ядра радіатора | 97 мм |
| Глибина ядра радіатора | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴



