

Радіатор масляний Mercedes C-Class W204 (07-) (Van Wezel) 30003687
- Готово до відправки
- Код: 64131149340-omg
1 840 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор оливний Mercedes C-Class W204 (07-) (Van Wezel) 30003687
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30003687 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 70 мм |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴



