

Інтеркулер Mercedes Sprinter 2.2CDiPF 06- (Van Wezel) 30004396
- Готово до відправки
- Код: 4600693047-omg
4 215 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер Mercedes Sprinter 2.2CDiPF 06- (Van Wezel) 30004396
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30004396 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Глибина ядра радіатора | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 215 ₴



