

Інтеркулер Mercedes Vito II W639 (03-) (Van Wezel) 30004473
- Готово до відправки
- Код: 64131124271-omg
7 120 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер Mercedes Vito II W639 (03-) (Van Wezel) 30004473
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30004473 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 633 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 120 ₴



