

Радіатор кондиціонера Peugeot 207/1007/C2 04- (Van Wezel) 40005291
- Готово до відправки
- Код: 46131272882-omg
2 785 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини Van Wezel виготовлені відповідно до сучасних стандартів якості та призначені для надійного відновлення і обслуговування автомобілів. Продукція бренду відрізняється повною відповідністю оригінальним деталям, що гарантує просте встановлення та тривалий термін служби.
Застосування: широкий асортимент для легкових та комерційних авто європейських і азійських марок.
Характеристики: використання якісних матеріалів, заводська геометрія, сумісність з оригінальними вузлами.
Переваги:
- OEM-якість за доступною ціною
- Повна сумісність з оригінальними кріпленнями
- Стійкість до зношування та навантажень
- Надійність в експлуатації
- Перевірене європейське виробництво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 40005291 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 1007, 207, C2 |
| Стан | Новий |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 524 мм |
| Ширина ядра радіатора | 371 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 785 ₴



