

Радіатор охолодження Renault Megane II/Scenic 02- (Van Wezel) 43002307
- Готово до відправки
- Код: 4600692941-omg
2 605 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини Van Wezel виготовлені відповідно до сучасних стандартів якості та призначені для надійного відновлення і обслуговування автомобілів. Продукція бренду відрізняється повною відповідністю оригінальним деталям, що гарантує просте встановлення та тривалий термін служби.
Застосування: широкий асортимент для легкових та комерційних авто європейських і азійських марок.
Характеристики: використання якісних матеріалів, заводська геометрія, сумісність з оригінальними вузлами.
Переваги:
- OEM-якість за доступною ціною
- Повна сумісність з оригінальними кріпленнями
- Стійкість до зношування та навантажень
- Надійність в експлуатації
- Перевірене європейське виробництво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43002307 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 456 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 605 ₴



