
Інтеркулер Kia Sportage/Hyundai ix35 1.7 CRDi 09- (Van Wezel) 83004281
- Готово до відправки
- Код: 46131417640-omg
5 705 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини Van Wezel виготовлені відповідно до сучасних стандартів якості та призначені для надійного відновлення і обслуговування автомобілів. Продукція бренду відрізняється повною відповідністю оригінальним деталям, що гарантує просте встановлення та тривалий термін служби.
Застосування: широкий асортимент для легкових та комерційних авто європейських і азійських марок.
Характеристики: використання якісних матеріалів, заводська геометрія, сумісність з оригінальними вузлами.
Переваги:
- OEM-якість за доступною ціною
- Повна сумісність з оригінальними кріпленнями
- Стійкість до зношування та навантажень
- Надійність в експлуатації
- Перевірене європейське виробництво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 83004281 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 350 мм |
| Ширина ядра радіатора | 150 мм |
| Глибина ядра радіатора | 88 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 705 ₴



