
Радіатор обігрівача Ducato/Boxer/Jumper MT 99- (Van Wezel) 17006265
- Готово до відправки
- Код: 6913944705-omg
1 010 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запчастини Van Wezel виробляються відповідно до сучасних стандартів якості та призначені для надійного відновлення й обслуговування автомобілів. Продукція бренда вирізняється точним відповідністьм оригінальних деталей, що гарантує просте встановлення та довгий термін експлуатації.
Застосування: широкий асортимент для легкових і комерційних автомобілів європейських та азійських марок.
Характеристики: використання якісних матеріалів, заводська геометрія, сумісність з оригінальними вузлами.
Переваги:
- OEM-якість за доступною ціною
- Повна відповідність оригінальним кріпленням
- Стійкість до зносу та навантажень
- Надійність в експлуатації
- Перевірене європейське виробництво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | 17006265 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 300 мм |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴



